Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης προσφέρει αξιόπιστη επικοινωνία με μοντέρνα χαρακτηριστικά. Διαθέτει μία ασύρματη συσκευή χειρός σε μαύρο χρώμα, με οθόνη 2 ιντσών και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο για εύκολη χρήση σε κάθε περιβάλλον. Υποστηρίζει λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, μεταφορά κλήσης και αποκλεισμό κλήσεων, ενώ επιτρέπει τη διεξαγωγή τηλεδιασκέψεων και διαθέτει μεγάλα πλήκτρα για ευκολία. Η τεχνολογία Eco DECT μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και την εκπομπή ακτινοβολίας, καθιστώντας το ιδανικό για εξοικονόμηση ενέργειας και ασφαλή χρήση. Η μνήμη τηλεφώνου μπορεί να αποθηκεύσει έως 150 ονόματα και αριθμούς, ενώ η χωρητικότητα εγγραφής του συστήματος απάντησης φτάνει τα 20 λεπτά.
| Τύπος Προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης |
| Αριθμός Ασύρματων Συσκευών | 1 |
| Χρώμα Συσκευής | Μαύρο |
| Τεχνολογία Ασύρματου | Eco DECT GAP |
| Υπηρεσίες Κλήσης | Αναγνώριση κλήσης, Μεταφορά κλήσης, Αποκλεισμός κλήσεων |
| Τύπος Αναγνώρισης Κλήσης | Caller ID |
| Μέγιστος Αριθμός Υποστηριζόμενων Ασύρματων | 4 |
| Τοποθεσία Πληκτρολογίου Κλήσης | Συσκευή χειρός |
| Τρόποι Κλήσης | Pulse, tone |
| Δυνατότητα Τηλεδιάσκεψης | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Αριθμός Μελωδιών Κλήσης | 21 |
| Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Ξυπνητήρι, Σήμανση ώρας/ημέρας, Εσωτερική επικοινωνία, Μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου, Baby monitor |
| Χωρητικότητα Τηλεφωνικού Καταλόγου | 150 ονόματα και αριθμοί |
| Μνήμη Κλήσεων | 25 |
| Χωρητικότητα Εγγραφής Συστήματος Απάντησης | 20 λεπτά |
| Τύπος Οθόνης | Μονόχρωμη |
| Τοποθεσία Οθόνης | Συσκευή χειρός |
| Διαγώνιος Οθόνης | 2" |
| Ανάλυση Οθόνης | 96 x 64 pixels |
| Φωτιζόμενη Οθόνη | Ναι |
| Τύπος Μπαταρίας | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες NiMH |
| Περιλαμβανόμενος Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 600 λεπτά |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 200 ώρες |
| Διαστάσεις Βάσης (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 10.2 cm x 12.6 cm x 4.4 cm |
| Βάρος Βάσης | 147 g |
| Διαστάσεις Συσκευής Χειρός (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 5.2 cm x 2.8 cm x 17.3 cm |
| Βάρος Συσκευής Χειρός | 122 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: