Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ακουστικό επέκτασης προσφέρει ευελιξία και άνεση στην επικοινωνία, με μαύρο χρώμα και υποστήριξη έως 6 ακουστικών. Διαθέτει οθόνη LCD έγχρωμη 2.2 ιντσών με ανάλυση 176 x 220 pixels και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο. Υποστηρίζει Bluetooth με προφίλ Hands-Free και Headset, καθώς και λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, μεταφορά κλήσης, κράτημα κλήσης και αποκλεισμό κλήσεων. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ημερολόγιο, φακό, λειτουργία SOS και HD Voice για καθαρό ήχο. Η μέγιστη εμβέλεια λειτουργίας είναι 50 μέτρα σε εσωτερικό χώρο και 300 μέτρα σε εξωτερικό. Η μπαταρία είναι επαναφορτιζόμενη τύπου AAA με διάρκεια ομιλίας έως 840 λεπτά και αναμονής έως 300 ώρες.
| Τύπος προϊόντος | Ασύρματο ακουστικό επέκτασης |
| Συνολικός αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Χρώμα σώματος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα ακουστικά | 6 |
| Μέγιστη εμβέλεια λειτουργίας (εσωτερικό) | 50 m |
| Μέγιστη εμβέλεια λειτουργίας (εξωτερικό) | 300 m |
| Τοποθεσία πληκτρολογίου | Ακουστικό |
| Δυνατότητα τηλεδιάσκεψης | Ναι |
| Ηχείο κλήσης | Ναι |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Αριθμός ήχων κλήσης | 18 |
| Πολυφωνικός ήχος κλήσης | Ναι |
| Εντοπιστής ακουστικού | Ναι |
| Οπτικός δείκτης | Οπτικό φως κλήσης |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Προφίλ Bluetooth | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
| Υποστήριξη VoIP | Ναι |
| Πρωτόκολλα VoIP | SIP, RTP |
| Πρωτόκολλα δικτύου | POP3, POP3S, STUN |
| Συμβατό με ακουστικά βαρηκοΐας | Ναι |
| Τοποθέτηση | Τοίχος, επιτραπέζιο |
| Συμπεριλαμβανόμενα αξεσουάρ | Τροφοδοτικό, βάση φόρτισης |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 200 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη κλήσεων | 20 |
| Μνήμη αναγνωριστικών κλήσεων | 60 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη LCD |
| Μέγεθος οθόνης (διαγώνιος) | 2.2" |
| Ανάλυση οθόνης | 176 x 220 pixels |
| Βάθος χρώματος | 16-bit (65000 χρώματα) |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Γλώσσες οθόνης | Δανέζικα, Ουγγρικά, Τσέχικα, Σλοβενικά, Σλοβακικά, Ουκρανικά, Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ιταλικά, Νορβηγικά, Πορτογαλικά, Πολωνικά, Φινλανδικά, Σουηδικά, Ρωσικά, Ισπανικά, Ολλανδικά, Ελληνικά, Τουρκικά, Βουλγαρικά, Σερβικά, Ρουμανικά, Καταλανικά, Βοσνιακά |
| Τύπος μπαταρίας | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες Nickel Metal Hydride |
| Διάρκεια ομιλίας | Έως 840 λεπτά |
| Διάρκεια αναμονής | Έως 300 ώρες |
| Διαστάσεις βάσης (Π x Β x Υ) | 10.4 cm x 8.8 cm x 4.9 cm |
| Βάρος βάσης | 72 g |
| Διαστάσεις ακουστικού (Π x Β x Υ) | 5.5 cm x 2.7 cm x 17.3 cm |
| Βάρος ακουστικού | 132 g |
| Διαστάσεις τροφοδοτικού (Π x Β x Υ) | 8.6 cm x 8.4 cm x 5 cm |
| Βάρος τροφοδοτικού | 49 g |
| Επιπλέον λειτουργίες | Ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ημερολόγιο, ενδοεπικοινωνία, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου, φακός, ομιλούμενοι αριθμοί, λειτουργία SOS, baby call, HD Voice |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: