Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση τοποθέτησης οθόνης είναι κατασκευασμένη από ατσάλι και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας στιβαρότητα και ανθεκτικότητα. Είναι κατάλληλη για οθόνες μεγέθους έως 32 ιντσών και μπορεί να υποστηρίξει βάρος έως 9 κιλά. Η βάση είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε τοίχο και διαθέτει Vesa Mount με διαστάσεις 100 x 100 mm και 75 x 75 mm, που επιτρέπει εύκολη και ασφαλή στήριξη της οθόνης.
| Τύπος | Audio Accessory |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 32 " |
| Μέγιστο φορτίο | 9 kg |
| Vesa Mount | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Πλήθος οθονών | 1 |
| Καθαρό βάρος | 2.85 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: