Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η επιτοίχια βάση στήριξης είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει μία οθόνη με μέγεθος από 81,3 έως 139,7 εκατοστά. Κατασκευασμένη από ατσάλι σε μαύρο χρώμα, προσφέρει αντοχή και στιβαρότητα με μέγιστο βάρος φορτίου 35 κιλά. Διαθέτει ρυθμιζόμενη κλίση από 0 έως 8 μοίρες, επιτρέποντας την ιδανική γωνία θέασης. Η βάση είναι συμβατή με πρότυπα VESA από 200x200 έως 400x400 mm, εξασφαλίζοντας ευελιξία στη τοποθέτηση της οθόνης στον τοίχο.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος φορτίου | 35 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 139.7 cm |
| Τύπος στήριξης | Επιτοίχια |
| Ελάχιστο VESA mount | 200 x 200 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 400 x 400 mm |
| Πρότυπα panel mounting interface | 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400 mm |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | 0 - 8 ° |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Ατσάλι |
| Πλάτος | 465 mm |
| Βάθος (μέγιστο) | 2.05 cm |
| Ύψος | 422 mm |
| Βάρος | 960 g |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: