Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η οροφή στήριξης οθόνης προσφέρει σταθερή και ασφαλή τοποθέτηση για μία οθόνη με μέγιστο βάρος έως 20 κιλά. Υποστηρίζει οθόνες με διαγώνιο από 58,4 έως 139,7 εκατοστά και διαθέτει ευρύ φάσμα συμβατών VESA προδιαγραφών, από 75 x 75 έως 400 x 400 mm. Η βάση επιτρέπει περιστροφή της οθόνης έως 45 μοίρες προς κάθε πλευρά, προσφέροντας ευελιξία στην γωνία θέασης χωρίς να απαιτείται αλλαγή της θέσης της στήριξης.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 20 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 58.4 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 139.7 cm |
| Τύπος στήριξης | Οροφή |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 400 x 400 mm |
| Πίνακας συμβατών VESA mounts | 75 x 75, 100 x 200, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 mm |
| Περιστροφή | Ναι |
| Εύρος γωνίας περιστροφής | -45 - 45 ° |
| Πλάτος | 435 mm |
| Βάθος (ελάχιστο) | 16.5 cm |
| Ύψος | 614 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: