Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR4 με χωρητικότητα 8 GB αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για επιτραπέζιους υπολογιστές, προσφέροντας ταχύτητα 2666 MHz και καθυστέρηση CL19. Είναι μη ECC, unbuffered και διαθέτει χρυσή επικάλυψη στις ακίδες για καλύτερη αγωγιμότητα. Η μνήμη αυτή είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση και υποστηρίζει λειτουργία σε single module, ενώ δεν διαθέτει φωτισμό RGB.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος | DDR4 SDRAM |
| Ταχύτητα | 2666 MHz (PC4-21300) |
| CAS Latency | 19 |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory module |
| Μητρική Κάρτα | Desktop |
| Μέγεθος Module | DIMM 288-pin |
| Πλήθος Modules | 1 |
| Data Integrity Check | Non-ECC |
| Features | Unbuffered |
| Lead Plating | Gold |
| Latency Timings | CL19 |
| Voltage | 1.2 V |
| Chips Organization | 1024 x 8 |
| RGB Lighting | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: