Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Κλάση μνήμης flash | Class 10 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 10 MB/s |
| Τύπος εσωτερικής μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | FAT32, exFAT |
| Προστασία | Ανθεκτική σε μαγνητικά πεδία, κραδασμούς, νερό, ακτίνες Χ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 30 - 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 30 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 30 - 85 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 11 mm x 1 mm x 15 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Προσαρμογέας μνήμης SD |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: