Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDHC με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι κατάλληλη για χρήση σε smartphones, tablets, gaming κονσόλες και action cameras. Διαθέτει κατηγορία ταχύτητας Class 4, με ταχύτητα ανάγνωσης 15 MB/s και ταχύτητα εγγραφής 4 MB/s, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία για αποθήκευση βίντεο Full HD και φωτογραφιών jpeg. Η κάρτα είναι μαύρου χρώματος και συνοδεύεται από προσαρμογέα SD, καθιστώντας την ευέλικτη για διάφορες συσκευές.
| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDHC |
| Κατηγορία ταχύτητας | Class 4 |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Προσαρμογέας μνήμης | SD |
| Προτεινόμενη χρήση | Smartphone & Tablet, Gaming, Action Camera |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 15 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 4 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| Πλάτος | 11 mm |
| Βάθος | 15 mm |
| Ύψος | 1 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 30 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 30 - 85 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: