Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα μνήμης microSDXC με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής. Είναι ιδανική για χρήση σε smartphones, drones και άλλες συσκευές που απαιτούν γρήγορη και σταθερή απόδοση. Διαθέτει προστασία από μαγνήτες, κραδασμούς, νερό και ακτίνες Χ, ενώ υποστηρίζει τα συστήματα αρχείων FAT32 και exFAT. Η κάρτα είναι εξοπλισμένη με διακόπτη προστασίας εγγραφής και έχει διαστάσεις 15x11x1 mm με βάρος μόλις 0.4 γραμμάρια.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Τύπος κάρτας | MicroSDXC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διακόπτης προστασίας εγγραφής | Ναι |
| Προστασία | Ανθεκτική σε μαγνήτες, κραδασμούς, νερό, ακτίνες Χ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 100 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 10 MB/s |
| Εσωτερικός τύπος μνήμης | UHS-I |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Flash memory class | Class 10 |
| Υποστηριζόμενα συστήματα αρχείων | FAT32, exFAT |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | 0 - 70 °C |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Λειτουργική σχετική υγρασία | 30 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 30 - 85 % |
| Πλάτος | 11 mm |
| Βάθος | 1 mm |
| Ύψος | 15 mm |
| Βάρος | 0.4 g |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | SD memory adapter |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: