Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο SSD με χωρητικότητα 1 TB προσφέρει υψηλές ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής, ιδανικός για χρήση σε υπολογιστές. Διαθέτει μορφή M.2 2280 και υποστηρίζει την τεχνολογία NVMe 1.4 μέσω διεπαφής PCI Express 3.0, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αξιόπιστη απόδοση. Η μνήμη τύπου 3D NAND συμβάλλει στην ανθεκτικότητα και την αποδοτικότητα του δίσκου, ενώ η υποστήριξη S.M.A.R.T. και ECC βελτιώνει τη σταθερότητα και την αξιοπιστία της λειτουργίας του.
| Χωρητικότητα SSD | 1 TB |
| Μορφή SSD | M.2 (2280) |
| Διεπαφή | PCI Express 3.0 |
| Υποστήριξη NVMe | Ναι |
| Έκδοση NVMe | 1.4 |
| Τύπος μνήμης | 3D NAND |
| Συμβατότητα | PC |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 3300 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 2700 MB/s |
| Τυχαία ανάγνωση (4KB) | 230000 IOPS |
| Τυχαία εγγραφή (4KB) | 300000 IOPS |
| Μέγεθος M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Κλειδί M.2 | M |
| Γραμμές δεδομένων PCI Express | x4 |
| Υποστήριξη S.M.A.R.T. | Ναι |
| Υποστήριξη ECC | Ναι |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 1500000 h |
| TBW rating | 600 |
| Βάρος | 7 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 22 x 80 x 3.8 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: