Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 2.0. Είναι σχεδιασμένο με πλαστική θήκη σε κίτρινο χρώμα και έχει μικρές διαστάσεις, καθιστώντας το εύκολο στη μεταφορά και χρήση. Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 20 MB/s, ενώ η ταχύτητα εγγραφής τα 5 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Η λειτουργία plug and play επιτρέπει την άμεση χρήση χωρίς επιπλέον εγκαταστάσεις.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 2.0 |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα προϊόντος | Κίτρινο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 20 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 5 MB/s |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: