Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης και εγγραφής. Διαθέτει θύρα USB Type-A και υποστηρίζει την έκδοση USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά αρχείων. Το προϊόν έχει κομψό πορτοκαλί πλαστικό περίβλημα και είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, MacOS και Linux. Είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση και εύκολη μεταφορά δεδομένων.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type | USB Type-A |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Τύπος συσκευασίας | Blister |
| Πλάτος συσκευασίας | 103 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 123 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: