Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων μέσω της θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Η ταχύτητα ανάγνωσης φτάνει τα 60 MB/s, ενώ η ταχύτητα εγγραφής τα 20 MB/s, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση και αποθήκευση αρχείων. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Το προϊόν έχει μαύρο πλαστικό περίβλημα σε μορφή καπακιού και είναι ελαφρύ με βάρος μόλις 9 γραμμάρια.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων | Windows 2000 SP4+ MacOS 10.5.x+ Linux v.2.6.x+ |
| Plug and Play | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: