Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Το προϊόν έχει σχεδιασμό τύπου καπακιού και χρώμα τιρκουάζ, με διαστάσεις 55x21x9.6 mm και βάρος 9 γραμμάρια. Η συσκευασία περιλαμβάνει ένα τεμάχιο και είναι τύπου blister. Λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 70 °C και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 85 °C.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, Linux v.2.6.x και νεότερα |
| Χρώμα προϊόντος | Τιρκουάζ |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Μορφή | Καπάκι |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Τύπος συσκευασίας | Blister |
| Πλάτος συσκευασίας | 103 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 12 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 123 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: