Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 32 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Το προϊόν έχει μαύρο πλαστικό περίβλημα σε μορφή καπακιού και είναι ελαφρύ με βάρος μόλις 9 γραμμάρια, ενώ οι διαστάσεις του είναι 55 mm πλάτος, 21 mm ύψος και 9.6 mm βάθος. Λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 70 °C και μπορεί να αποθηκευτεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 85 °C.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό Περιβλήματος | Πλαστικό |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 20 MB/s |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: