Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 32 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Το προϊόν έχει πορτοκαλί χρώμα και κατασκευή από πλαστικό, με διαστάσεις 55 mm πλάτος, 9.6 mm βάθος και 21 mm ύψος, ενώ το βάρος του είναι 9 γραμμάρια. Η λειτουργία plug and play επιτρέπει την άμεση χρήση χωρίς επιπλέον εγκαταστάσεις.
| Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα προϊόντος | Πορτοκαλί |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: