Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για την αποθήκευση αρχείων και δεδομένων. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A και είναι συμβατό με USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Το προϊόν έχει κομψό σχεδιασμό σε τιρκουάζ χρώμα και είναι εύκολο στη χρήση με λειτουργία plug and play. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα προϊόντος | Τιρκουάζ |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Τύπος συσκευασίας | Blister |
| Πλάτος συσκευασίας | 103 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 123 mm |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: