Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows 2000 SP4 και νεότερα, MacOS 10.5.x και νεότερα, καθώς και Linux v.2.6.x και νεότερα. Το προϊόν έχει καφέ χρώμα και μορφή καπακιού, με διαστάσεις 55 mm πλάτος, 9.6 mm βάθος και 21 mm ύψος, ενώ το βάρος του είναι 9 γραμμάρια. Η λειτουργία του είναι plug and play, χωρίς να απαιτείται επιπλέον εγκατάσταση.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Χρώμα προϊόντος | Καφέ |
| Μορφή | Cap |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 20 MB/s |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: