Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Χωρητικότητα | 8 GB |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 2.0 |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μορφή | Swivel |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 20 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 5 MB/s |
| Πλάτος | 57.1 mm |
| Βάθος | 10.7 mm |
| Ύψος | 19.3 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: