Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορες ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Διαθέτει μαύρο περίβλημα και υποστηρίζει τη λειτουργία Windows ReadyBoost, καθιστώντας το ιδανικό για γρήγορη πρόσβαση και βελτίωση της απόδοσης συστημάτων. Η σύνδεση γίνεται μέσω USB 3.1, εξασφαλίζοντας ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων υψηλής απόδοσης και συμβατότητα με σύγχρονα λειτουργικά συστήματα όπως Microsoft Windows, Linux και Apple MacOS.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο |
| Διασύνδεση | USB 3.1 |
| Τύπος USB | USB-A |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 60 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | Έως 20 MB/s |
| Λειτουργικό Σύστημα | Microsoft Windows 2000 SP4 ή νεότερο, Linux 2.6.x ή νεότερο, Apple MacOS X 10.5.x ή νεότερο |
| Δυνατότητες | Υποστήριξη Windows ReadyBoost |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 57.1 mm x 19.3 mm x 10.7 mm |
| Βάρος | 15 g |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 70 °C |
| Εύρος Υγρασίας Λειτουργίας | 5% - 95% |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: