Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η έξυπνη λάμπα LED τύπου E27 προσφέρει πολυχρωματικό φωτισμό με δυνατότητα αλλαγής χρώματος σε 16 εκατομμύρια αποχρώσεις. Διαθέτει σύνδεση Wi-Fi και Bluetooth, επιτρέποντας τον έλεγχο μέσω smartphone, tablet ή φωνητικών βοηθών όπως η Amazon Alexa και ο Google Assistant. Η λάμπα έχει φωτεινότητα 800 lumen και θερμοκρασία χρώματος από 2700 έως 6500 Kelvin, ιδανική για ατμοσφαιρικό φωτισμό σε εσωτερικούς χώρους. Είναι ρυθμιζόμενη (dimmable) και διαθέτει λειτουργία χρονοδιακόπτη, ενώ η διάρκεια ζωής της φτάνει τις 25.000 ώρες.
| Τύπος | Smart bulb |
| Τύπος λάμπας | LED |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Βάση/τύπος ντουί | E27 |
| Σχήμα λάμπας | Αχλάδι |
| Αλλαγή χρώματος | Ναι |
| Χρώμα φωτός | Πολύχρωμο (RGB) |
| Αριθμός χρωμάτων | 16.000.000 |
| Θερμοκρασία χρώματος (ελάχιστη) | 2700 K |
| Θερμοκρασία χρώματος (μέγιστη) | 6500 K |
| Φωτεινότητα (Luminous flux) | 800 lm |
| Γωνία δέσμης (μέγιστη) | 360° |
| CRI (Δείκτης απόδοσης χρωμάτων) | 80 |
| Ισχύς λάμπας | 9 W |
| Ισχύς ισοδύναμης λάμπας | 60 W |
| Διάρκεια ζωής λάμπας | 25.000 ώρες |
| Κατάλληλη τοποθεσία | Καθολική |
| Κατάλληλη για τύπο φωτισμού | Ατμοσφαιρικός |
| Τοποθέτηση | Οροφή, Τοίχος |
| Κατάλληλη για εσωτερική χρήση | Ναι |
| Ρυθμιζόμενη ένταση φωτισμού (dimmable) | Ναι |
| Λειτουργία χρονοδιακόπτη | Ναι |
| Σύνδεση | Wi-Fi, Bluetooth |
| Συχνότητα Wi-Fi | 2.4 GHz |
| Υποστήριξη απομακρυσμένου ελέγχου μέσω smartphone/tablet | Ναι |
| Συμβατότητα με Amazon Alexa | Ναι |
| Συμβατότητα με Google Assistant | Ναι |
| Φωνητικός έλεγχος | Ναι |
| Υποστηριζόμενες εφαρμογές | Govee Home |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Κατηγορία ενεργειακής απόδοσης | F |
| Κατανάλωση ενέργειας ανά 1000 ώρες | 9 kWh |
| Κλίμακα ενεργειακής απόδοσης | A έως G |
| Τυπική κατανάλωση ισχύος | 9 W |
| Τάση εισόδου AC | 220 - 240 V |
| Πλάτος | 66 mm |
| Βάθος | 66 mm |
| Ύψος | 135 mm |
| Βάρος | 120 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 40 °C |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας (υπολογιζόμενη) | 22,8 χρόνια |
| Δεν περιέχει | Κάδμιο, Μόλυβδο, Υδράργυρο |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, REACH, RoHS |
| Συμμόρφωση με WEEE | Ναι |
| Πιστοποιητικά βιωσιμότητας | ErP |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: