Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο ασύρματος αισθητήρας μετράει την υγρασία και τη θερμοκρασία, προσφέροντας ακριβείς μετρήσεις σε πραγματικό χρόνο. Διαθέτει λευκό χρώμα και συνδέεται μέσω Bluetooth, επιτρέποντας εύκολη και γρήγορη επικοινωνία με άλλες συσκευές. Είναι ελαφρύς και συμπαγής, με διαστάσεις 83x29x80 mm και βάρος 110 γραμμάρια, ενώ λειτουργεί με μπαταρία τύπου AA. Ο αισθητήρας μπορεί να λειτουργήσει σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C, καθιστώντας τον κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές.
| Παράμετροι μέτρησης | Υγρασία, Θερμοκρασία |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ασύρματη |
| Τεχνολογία ασύρματης σύνδεσης | Bluetooth |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Πλάτος | 83 mm |
| Βάθος | 29 mm |
| Ύψος | 80 mm |
| Βάρος | 110 g |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρία |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: