Η μονάδα UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με ικανότητα εξόδου 1.999 kVA και πραγματική ισχύ 600 W. Διαθέτει ημιτονοειδή κυματομορφή και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 220-240 V με συχνότητα 50/60 Hz, παρέχοντας σταθερή τάση εξόδου 230 V και ταχύτητα απόκρισης 2 ms. Είναι κατάλληλη για προστασία από υπερτάσεις και βραχυκυκλώματα, ενώ διαθέτει 4 πρίζες τύπου F (Schuko) και θύρα USB, καθώς και θύρα Ethernet LAN (RJ-45) για σύνδεση δικτύου. Το UPS έχει μαύρο χρώμα, διαστάσεις 353x149x162 mm και βάρος 7.8 kg, με μπαταρία 12 V και χωρητικότητα 7 Ah που επαναφορτίζεται σε 8 ώρες.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1.999 kVA |
| Output power | 600 W |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Response time | 2 ms |
| Power protection features | Over voltage, Short circuit |
| Product colour | Black |
| AC outlet types | Type F (Schuko) |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery recharge time | 8 h |
| Width | 353 mm |
| Depth | 149 mm |
| Height | 162 mm |
| Weight | 7.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: