Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με καθαρό ημιτονοειδές κύμα εξόδου και ισχύ 700 W. Είναι σχεδιασμένο σε μορφή Tower, κατάλληλο για χώρους με περιορισμένο χώρο και βάθος. Διαθέτει 4 εξόδους IEC 320, μία θύρα USB 2.0 και σειριακή θύρα RJ-45 για σύνδεση και διαχείριση. Η μπαταρία του έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 7 Ah, με χρόνο επαναφόρτισης 8 ώρες. Η συσκευή λειτουργεί σε εύρος εισόδου 220-240 V και συχνότητα 50/60 Hz, με χρόνο απόκρισης 6 ms και προστασία από υπέρταση και βραχυκύκλωμα.
| Τύπος | Line-Interactive |
| Ισχύς εξόδου | 700 W |
| Ισχύς (VA) | 1.999 kVA |
| Μορφή | Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος εξόδων AC | IEC 320 |
| Πλήθος εξόδων AC | 4 AC outlet(s) |
| Θύρα USB | Ναι |
| Πλήθος θυρών USB 2.0 | 1 |
| Σειριακή θύρα | Ναι |
| Τύπος σειριακής θύρας | RJ-45 |
| Τάση εισόδου (ελάχιστη) | 220 V |
| Τάση εισόδου (μέγιστη) | 240 V |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60 Hz |
| Τάση εξόδου (μέγιστη) | 230 V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60 Hz |
| Χρόνος απόκρισης | 6 ms |
| Χαρακτηριστικά προστασίας ισχύος | Υπέρταση, Βραχυκύκλωμα |
| Μορφή κύματος | Καθαρό ημιτονοειδές |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7 Ah |
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χρόνος επαναφόρτισης μπαταρίας | 8 h |
| Πλάτος | 350 mm |
| Βάθος | 146 mm |
| Ύψος | 160 mm |
| Βάρος | 8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: