Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία AGM27 είναι μια αξιόπιστη και ανθεκτική μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) με τάση 12 V και χωρητικότητα 5 Ah. Είναι κατάλληλη για εφαρμογές που απαιτούν σταθερή παροχή ενέργειας και έχει διάρκεια ζωής περίπου 5 χρόνια. Το μαύρο χρώμα της και οι διαστάσεις της καθιστούν την τοποθέτησή της εύκολη και πρακτική.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 5 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Βάρος | 1.5 kg |
| Πλάτος | 70 mm |
| Ύψος | 101 mm |
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος (με συνδέσμους) | 10.7 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: