Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει τεχνολογία Sealed Lead Acid (VRLA), προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση και διάρκεια ζωής έως 5 χρόνια. Έχει τάση 6 V και χωρητικότητα 1.3 Ah, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές που απαιτούν σταθερή και μακροχρόνια παροχή ενέργειας. Η συσκευασία περιλαμβάνει μία μπαταρία.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση μπαταρίας | 6 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1.3 Ah |
| Αριθμός μπαταριών στη συσκευασία | 1 τεμ. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Βάρος | 290 g |
| Πλάτος | 24 mm |
| Ύψος | 52 mm |
| Βάθος | 97 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: