Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει αξιόπιστη και σταθερή απόδοση με χωρητικότητα 14000 mAh και τάση 12 V. Είναι κατάλληλη για ευρεία γκάμα εφαρμογών χάρη στη συμβατότητά της με διάφορες συσκευές. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της την καθιστούν πρακτική και εύκολη στη χρήση, ενώ το βάρος των 3.45 κιλών εξασφαλίζει σταθερότητα και αντοχή.
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 14000 mAh |
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συμβατότητα με μάρκες | Universal |
| Πλάτος | 98 mm |
| Βάθος | 151 mm |
| Ύψος | 95 mm |
| Βάρος | 3.45 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: