Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS τύπου Sealed Lead Acid (SLA) προσφέρει αξιόπιστη και συντηρητική λειτουργία με χωρητικότητα 40 Ah και τάση 12 V. Είναι σχεδιασμένη με τεχνολογία AGM, είναι valve-regulated και δεν απαιτεί συντήρηση, καθιστώντας την ιδανική για χρήση σε συστήματα αδιάλειπτης παροχής ρεύματος. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της την καθιστούν εύκολη στην τοποθέτηση και χρήση.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Χρώμα | Black |
| Τεχνολογία | Sealed Lead Acid (SLA) |
| Χαρακτηριστικά | AGM, valve-regulated, maintenance free |
| Ποσότητα | 1 |
| Τάση | 12 V |
| Χωρητικότητα | 40 Ah |
| Πλάτος | 19.7 cm |
| Βάθος | 16.5 cm |
| Ύψος | 17 cm |
| Βάρος | 12.1 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: