Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) με τάση 6 V και χωρητικότητα 5 Ah αποτελεί μια αξιόπιστη λύση για διάφορες εφαρμογές. Διαθέτει διάρκεια ζωής περίπου 5 έτη και προσφέρεται σε μαύρο χρώμα. Το βάρος της είναι 780 γραμμάρια, με διαστάσεις 70 mm πλάτος, 100 mm ύψος και 47 mm βάθος, ενώ το ύψος με τους συνδέσμους φτάνει τα 10,4 cm.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση μπαταρίας | 6 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 5 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμ. |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 έτη |
| Βάρος | 780 g |
| Πλάτος | 70 mm |
| Ύψος | 100 mm |
| Βάθος | 47 mm |
| Ύψος με συνδέσμους | 10.4 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: