Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία είναι μαύρου χρώματος και διαθέτει τεχνολογία Sealed Lead Acid (VRLA), προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση και διάρκεια ζωής έως 5 χρόνια. Με τάση 12 V και χωρητικότητα 75 Ah, είναι κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές που απαιτούν σταθερή και ισχυρή παροχή ενέργειας. Η μπαταρία έχει βάρος 21.3 κιλά και διαστάσεις 169 mm πλάτος, 208 mm ύψος και 259 mm βάθος, ενώ το ύψος με τους συνδέσμους φτάνει τα 22.7 cm.
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 75 Ah |
| Αριθμός μπαταριών | 1 pc(s) |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 5 year(s) |
| Βάρος | 21.3 kg |
| Πλάτος | 169 mm |
| Ύψος | 208 mm |
| Βάθος | 259 mm |
| Ύψος (με συνδέσμους) | 22.7 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: