Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μπαταρία UPS είναι μια αξιόπιστη και ανθεκτική λύση για την παροχή εφεδρικής ενέργειας σε συσκευές που απαιτούν συνεχή λειτουργία. Με τεχνολογία Sealed Lead Acid (SLA) και χαρακτηριστικά AGM, valve-regulated, προσφέρει σταθερή απόδοση και ασφάλεια. Η μπαταρία έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 7 Ah, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές UPS. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της την καθιστούν εύκολη στην τοποθέτηση και χρήση.
| Τύπος Συσκευής | UPS battery |
| Χρώμα | Black |
| Ποσότητα | 1 |
| Τεχνολογία | Sealed Lead Acid (SLA) |
| Τάση | 12 V |
| Χωρητικότητα | 7 Ah |
| Χαρακτηριστικά | AGM, valve-regulated |
| Πλάτος | 15.1 cm |
| Βάθος | 6.5 cm |
| Ύψος | 9.5 cm |
| Βάρος | 2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: