Η μπαταρία τύπου Sealed Lead Acid (VRLA) προσφέρει αξιόπιστη και σταθερή απόδοση με χωρητικότητα 8000 mAh και τάση 12 V. Είναι κατάλληλη για ευρεία γκάμα εφαρμογών χάρη στη συμβατότητά της με διάφορες συσκευές. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της την καθιστούν πρακτική και εύκολη στην τοποθέτηση, ενώ το βάρος των 2.15 κιλών εξασφαλίζει σταθερότητα στη χρήση.
| Τεχνολογία μπαταρίας | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 8000 mAh |
| Τάση μπαταρίας | 12 V |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συμβατότητα μάρκας | Universal |
| Πλάτος | 65 mm |
| Βάθος | 95 mm |
| Ύψος | 151 mm |
| Βάρος | 2.15 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: