Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία ισχύος με χωρητικότητα εξόδου 2 kVA και ισχύ 1200 W. Διαθέτει ημιτονοειδή κυματομορφή και λειτουργεί σε εύρος εισόδου 220-240 V με συχνότητα 50/60 Hz. Η έξοδος παρέχει σταθερή τάση 230 V και συχνότητα 50/60 Hz, με χρόνο απόκρισης 2 ms. Είναι σχεδιασμένη σε μορφή Tower, με μαύρο χρώμα, ενσωματωμένο ανεμιστήρα και οθόνη LCD για εύκολη παρακολούθηση. Διαθέτει 5 πρίζες τύπου Schuko (Type F), θύρα USB και 2 θύρες Ethernet LAN (RJ-45). Η μπαταρία έχει τάση 12 V και χωρητικότητα 9 Ah, με χρόνο επαναφόρτισης 6 ώρες. Οι διαστάσεις της συσκευής είναι 380 mm πλάτος, 158 mm βάθος και 198 mm ύψος, με βάρος 11.5 kg.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 2 kVA |
| Output power | 1200 W |
| Waveform | Sine |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Built-in fan | Yes |
| Display type | LCD |
| AC outlet types | Type F |
| AC outlets quantity | 5 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Input operation voltage (min) | 220 V |
| Input operation voltage (max) | 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min) | 230 V |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Response time | 2 ms |
| Power protection features | Over voltage, Short circuit |
| Battery capacity | 9 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery recharge time | 6 h |
| Width | 380 mm |
| Depth | 158 mm |
| Height | 198 mm |
| Weight | 11.5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: