Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγιστο βάρος υποστήριξης | 60 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 116.8 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 165.1 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχος |
| Μέγιστο VESA mount | 800 x 600 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων οθονών | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | 0 - 12 ° |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85299097 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: