Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Stand |
| Συνιστώμενη χρήση | Επίπεδη οθόνη |
| Τοποθέτηση | Πάτωμα ή τοίχος |
| Υποστήριξη VESA | Έως 900 x 800 mm |
| Ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Συνιστώμενο μέγεθος οθόνης | 75"-86" |
| Ρυθμίσεις | Βάθος, ύψος |
| Μέγιστο φορτίο | 50 kg |
| Απαιτείται συναρμολόγηση | Ναι |
| Φινίρισμα | Ανθεκτική σε κρούσεις και γρατζουνιές επίστρωση |
| Λεπτομέρειες | Πορτραίτο και οριζόντια διάταξη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 100.9 cm |
| Βάθος | 19 cm |
| Ύψος | 182.5 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: