Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η επιτοίχια βάση στήριξης είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει τηλεοράσεις με μέγεθος οθόνης από 55 έως 110 ίντσες, προσφέροντας σταθερότητα και ασφάλεια με μέγιστο φορτίο έως 125 κιλά. Η βάση διαθέτει δυνατότητα ρύθμισης κλίσης από -10 έως 10 μοίρες, επιτρέποντας την ιδανική γωνία θέασης. Κατασκευασμένη από μέταλλο σε μαύρο χρώμα, είναι κατάλληλη για οθόνες με μέγιστο VESA mounting 800 x 600 mm και τοποθετείται στον τοίχο, με μέγιστη απόσταση 6,5 cm από την επιφάνεια του τοίχου.
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια |
| Μέγιστο βάρος υποστήριξης | 125 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 139.7 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 2.79 m |
| Μέγιστο VESA mount | 800 x 600 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων οθονών | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Μέταλλο |
| Εύρος γωνίας κλίσης | -10 - 10 ° |
| Απόσταση από τον τοίχο (μέγιστη) | 6.5 cm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85299097 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: