Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, EATX, micro ATX και Mini-ATX. Κατασκευασμένο από υλικά όπως ABS, Nylon, SGCC, σιλικόνη, σκληρυμένο γυαλί και ψευδάργυρο, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι. Υποστηρίζει έως 4 εσωτερικές θέσεις 3.5" και 8 θέσεις 2.5" για αποθήκευση, ενώ μπορεί να φιλοξενήσει ψύκτρες CPU ύψους έως 18.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 48 cm. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, κουμπιά reset και on/off, καθώς και θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A και USB 3.2 Gen 2 Type-C. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος και υποστηρίζει διάφορα φορμά τροφοδοτικών.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Nylon, SGCC, Silicone, Tempered glass, Zinc |
| Υποστηριζόμενα φορμά μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 8 |
| Αριθμός θέσεων 5.25" | 0 |
| Αριθμός εσωτερικών θέσεων 3.5" | 4 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 6 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 48 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 22 cm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα φορμά τροφοδοτικού | ATX, PS2, SFX, SFX-L |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πλάγιοι (max) | 3 |
| Διάμετρος πλάγιων ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πίσω (max) | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες πάνω (max) | 3 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενοι ανεμιστήρες κάτω (max) | 2 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλάγιων | 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πάνω | 280, 360, 420 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 259.5 mm x 541 mm x 547 mm |
| Βάρος | 17.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: