Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο unmanaged switch δικτύου προσφέρει αξιόπιστη και απλή σύνδεση Ethernet με 5 θύρες Fast Ethernet (10/100 Mbps). Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε τοίχο και διαθέτει LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας. Το περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από ABS, προσφέροντας ανθεκτικότητα και ελαφρύ βάρος. Υποστηρίζει λειτουργίες όπως αυτόματη μάθηση και γήρανση διευθύνσεων MAC, ενώ η κατανάλωση ισχύος είναι χαμηλή, καθιστώντας το ιδανικό για μικρά δίκτυα χωρίς ανάγκη για PoE ή 10G υποστήριξη.
| Τύπος | Unmanaged |
| Layer | L2 |
| Θύρες Ethernet | 5 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Fast Ethernet (10/100) |
| PoE | Όχι |
| Τοποθέτηση σε Rack | Όχι |
| Τοποθέτηση σε τοίχο | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό περιβλήματος | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 2000 εγγραφές |
| Χωρητικότητα switching | 1 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 0.74 Mpps |
| Store-and-forward | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Υποστηριζόμενες ταχύτητες LAN Ethernet | 10, 100 Mbit/s |
| Αυτόματη μάθηση διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Αυτόματη γήρανση διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Τροφοδοσία | DC 5 V, 0.6 A |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστη) | 3 W |
| Προστασία από υπερτάσεις | Ναι, 2 kV |
| Εσωτερική μνήμη | 0.768 MB |
| Συμμόρφωση πιστοποιήσεων | CB, CE, Industry Canada (IC), Low Voltage Directive (LVD), REACH, RoHS, WEEE |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 83 mm x 52 mm x 22 mm |
| Βάρος | 93 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: