Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος switch | Unmanaged |
| Επίπεδο switch | L2 |
| Πλήθος θυρών Ethernet RJ-45 | 8 |
| Τύπος θυρών Ethernet RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power over Ethernet (PoE) | Όχι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 4000 entries |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 16 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 11.904 Mpps |
| Store-and-forward | Ναι |
| Υποστήριξη full duplex | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Τροφοδοσία | DC-in jack, 5 V, 1 A |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| Ενδείξεις LED | Power, Link |
| Λειτουργία χωρίς ανεμιστήρα | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 95 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 145 mm x 68.4 mm x 25.6 mm |
| Βάρος | 250 g |
| Πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Υποστήριξη 10G | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: