Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό διαθέτει τρία κουμπιά και είναι σχεδιασμένο για άνετη χρήση με κλασικό μέγεθος, κατάλληλο για καθημερινή εργασία και επαγγελματική χρήση. Η τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης είναι laser, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και ευαισθησία 1200 dpi, ιδανική για γρήγορη και ακριβή πλοήγηση. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 180 cm, εξασφαλίζοντας σταθερή και αξιόπιστη σύνδεση. Το ποντίκι έχει μαύρο χρώμα και βάρος 80,5 γραμμάρια, με διαστάσεις 6,3 cm πλάτος, 11,2 cm βάθος και 3,6 cm ύψος.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 80,5 g |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Σύνδεση | USB |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Laser |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1200 dpi |
| Μήκος Καλωδίου | 180 cm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 6,3 cm x 11,2 cm x 3,6 cm |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: