Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι ένα ασύρματο οπτικό ποντίκι κατάλληλο για χρήση με το δεξί και το αριστερό χέρι. Διαθέτει τρία κουμπιά και συνδέεται μέσω USB ασύρματου δέκτη 2.4 GHz, προσφέροντας εμβέλεια λειτουργίας έως 10 μέτρα. Η ανάλυση του αισθητήρα είναι 1000 dpi, ενώ διαθέτει φωτισμό LED κόκκινου χρώματος. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και βάρος 78 γραμμάρια, με διαστάσεις 5,85 cm πλάτος, 9,5 cm βάθος και 3,4 cm ύψος.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρο και αριστερόχειρο |
| Σύνδεση | Ασύρματη με USB δέκτη |
| Τύπος Σύνδεσης | 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 μέτρα |
| Φωτισμός | Κόκκινο LED |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 dpi |
| Πλάτος | 5,85 cm |
| Βάθος | 9,5 cm |
| Ύψος | 3,4 cm |
| Βάρος | 78 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: