Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι μια ασύρματη συσκευή εισόδου με τρία κουμπιά, σχεδιασμένη για καθημερινή χρήση και συμβατή με πολλές σειρές φορητών και επιτραπέζιων υπολογιστών HP. Διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 1600 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και άνεση στη χρήση χωρίς την ανάγκη επιφάνειας ανάκλασης. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB ασύρματου δέκτη στα 2.4 GHz, εξασφαλίζοντας σταθερή και γρήγορη επικοινωνία με τον υπολογιστή. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και βάρος 80 γραμμάρια, ενώ το χρώμα του είναι μπλε.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 80 g |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Σύνδεση | USB ασύρματος δέκτης |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Σχεδιασμένο για | HP 27-dp0013nf, HP ENVY 32-a0001nl, 32-a0002ng, 32-a0004ng, 32-a0004ns, 32-a0007nb, 32-a0007ns, 32-a0016nf, TE01-0010nl, TE01-0010ns, TE01-0132no, TE01-0165t, HP ENVY Laptop 13-aq0011ms, 13-aq0914nd, 13-aq1002ns, 13-aq1004ns, 13-aq1024no, 13-aq1509nz, 17-ce0000np, 17-ce0002n, 17-ce0007nl, 17-ce0009nf, 17-ce1002ng, 17-ce1008nl, HP Laptop 14-dk0025nf, 14-dk0035nf, 14-dk0040no, 14-dk0058nf, 14-dk0075nr, 14-dk0731ms, 14-dq1007nl, 14-dq1038wm, 14-dq1039wm, 14s-dq0610nd, 14s-dq1001nl, 14s-dq1001ns, 14s-dq1005ns, 14s-dq1009nl, 14s-dq1420ng, 15-db1006nf, 15-db1008cy, 15-db1008ng, 15-db1011cy, 15-db1026ns, 15-db1038nf, 15-db1043nf, 15-db1044nl, 15-db1062nl, 15-dw0010nc, 15-dw0016nl, 15-dw0023nf, 15-dw0031ns, 15-dw0037ns, 15-dw0038wm, 15-dw0041nl, 15-dw0042ns, 15-dw0050od, 15-dw0072nl, 15-dw0084nl, 15-dw0105nf, 15-dw0112nl, 15-dw0124nl, 15-dw1020ns, 15-dw1632ng, 15s-eq0005nf, 15s-eq0006no, 15s-eq0011ns, 15s-eq0012ns, 15s-eq0018nf, 15s-eq0020nl, 15s-eq0023nl, 15s-eq0093no, 15s-eq0603nz, 15s-fq0024na, 15s-fq0025na, 15s-fq1000nd, 15s-fq1012na, 15s-fq1013na, 15s-fq1013nl, 15s-fq1030ns, 15s-fq1032ns, 15s-fq1040ns, 15s-fq1492nd, 15s-fq1726nd, 17-ca1124ng, HP Pavilion Laptop 14-ce2002np, 14-ce2007np, 14-ce2068nl, 14-ce3000ns, 14-ce3004nf, 14-ce3005nf, 14-ce3026nl, 14-ce3027nl, 14-ce3029nl, 14-ce3031nl, 15-bc527ns, 15-cs2113nl, 15-cs2114nl, 15-cs2118nl, 15-cs2119nl, 15-cs3000na, 15-cs3001nf, 15-cs3002nb, 15-cs3002nf, 15-cs3003ns, 15-cs3006nl, 15-cs3011ns, 15-cs3014nl, 15-cs3020nf, 15-cs3028nl, 15-cs3031nb, 15-cs3034nb, 15-cs3040nl, 15-cs3052nl, 15-cs3057nl, 15-cw1004na, 15-cw1008nl, 15-cw1024nf, 15-cw1028nl, 15-cw1077nl, 15-cw1083nl, HP Pavilion x360 Laptop 14-dh0003nz, 14-dh0009nz, 14-dh0020nl, 14-dh0037nl, 14-dh0040nl, 14-dh0042nf, 14-dh0049nf, 14-dh0516na, 14-dh1000nf, 14-dh1001nb, 14-dh1001nf, 14-dh1004nf, 14-dh1004nl, 14-dh1005nl, 14-dh1007nl, 14-dh1009nl, 15-dq0000nl, 15-dq1003nb, 15-dq1004nf, 15-dq1006nf, 15-dq1007nf |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 DPI |
| Τύπος | Standard |
| Μήκος | 94,8 mm |
| Πλάτος | 57 mm |
| Ύψος | 39,1 mm |
| Trackball | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: