Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το σετ πληκτρολογίου και ποντικιού είναι ιδανικό για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα. Το πληκτρολόγιο διαθέτει αγγλική UK διάταξη πλήκτρων και περιλαμβάνει πλήκτρα έντασης ήχου, πλήκτρα πολυμέσων και αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad). Το σετ έχει μαύρο χρώμα και συνδέεται μέσω USB, εξασφαλίζοντας εύκολη και γρήγορη σύνδεση με τον υπολογιστή. Οι διαστάσεις του πληκτρολογίου είναι 440 mm πλάτος, 146 mm βάθος και 28 mm ύψος.
| Χρήση | για γραφείο |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά UK |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| με Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύνδεση | USB |
| Πλάτος | 440 mm |
| Βάθος | 146 mm |
| Ύψος | 28 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: