Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι με τεχνολογία Bluetooth 5.1 προσφέρει άνετη και ακριβή χρήση χάρη στην οπτική ανίχνευση κίνησης με ανάλυση 1600 DPI. Είναι σχεδιασμένο για χρήση και από τα δύο χέρια (ambidextrous) και διαθέτει τρία κουμπιά με τύπο πατημάτων. Το ποντίκι είναι κόκκινου χρώματος και τροφοδοτείται από μία μπαταρία τύπου AA, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση σε οικιακό περιβάλλον. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 10, Windows 11, MacOS και ChromeOS, ενώ περιλαμβάνει δέκτη για σύνδεση.
| Τύπος σύνδεσης | Bluetooth |
| Ανίχνευση κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Ροδέλα |
| Αριθμός ροδελών | 1 |
| Αριθμός κουμπιών | 3 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Έκδοση Bluetooth | 5.1 |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο |
| Σχεδιασμός | Ambidextrous |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Περιλαμβάνει δέκτη |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, MacOS, ChromeOS |
| Πλάτος | 107 mm |
| Βάθος | 60.5 mm |
| Ύψος | 29.3 mm |
| Βάρος | 54.2 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: