Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι ένα ασύρματο οπτικό ποντίκι με τρία κουμπιά, κατάλληλο για χρήση τόσο με το δεξί όσο και με το αριστερό χέρι. Διαθέτει τεχνολογία Bluetooth 5.1 για σύνδεση έως και 10 μέτρα, ενώ η ανάλυση κίνησης του αισθητήρα είναι 1600 dpi, προσφέροντας ακριβή και ομαλή παρακολούθηση. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και βάρος μόλις 54,2 γραμμάρια, με χρώμα Pike silver. Περιλαμβάνει 1 μπαταρία τύπου AA με διάρκεια λειτουργίας έως 15 μήνες και συνοδεύεται από USB ασύρματο δέκτη.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Κατεύθυνση | Δεξιόχειρο και αριστερόχειρο |
| Χρώμα | Pike silver |
| Σύνδεση | Ασύρματη |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Μπαταρίας | Έως 15 μήνες |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 1 μπαταρία AA |
| Τεχνολογία Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Κίνησης | 1600 dpi |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Bluetooth 5.1 |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Διαστάσεις (Π x Π x Υ) | 6,05 cm x 10,7 cm x 2,931 cm |
| Βάρος | 54,2 g |
| Διαθέσιμες Θύρες | 1 x USB (δέκτης) |
| Συμβατότητα Λειτουργικών | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: