Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες χρήστες, προσφέροντας άνεση και ευκολία στη χρήση. Με τρία κουμπιά και ανάλυση αισθητήρα 1600 dpi, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Η σύνδεση γίνεται μέσω Bluetooth 5.1, επιτρέποντας λειτουργία σε απόσταση έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει μικρές διαστάσεις και ελαφρύ βάρος, ενώ λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA που προσφέρει διάρκεια έως 15 μήνες.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες και αριστερόχειρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | Bluetooth 5.1 |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 1 μπαταρία AA |
| Πλάτος | 10.7 cm |
| Βάθος | 6.05 cm |
| Ύψος | 2.931 cm |
| Βάρος | 54.2 g |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | 15 μήνες |
| Λειτουργικά Συστήματα | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: