Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει τρία κουμπιά και λειτουργεί με τεχνολογία οπτικού αισθητήρα, προσφέροντας ανάλυση 1600 dpi για ακριβή κίνηση. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω 2.4 GHz και Bluetooth 5.0, με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος, είναι μαύρο και περιλαμβάνει μπαταρία τύπου AA με διάρκεια λειτουργίας έως 12 μήνες. Είναι κατάλληλο για καθημερινή χρήση και συμβατό με Windows 10, Windows 11, Apple MacOS και Google Chrome OS.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Σύνδεση | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Συμβατότητα Λειτουργικών Συστημάτων | Windows 10, Windows 11, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 dpi |
| Χαρακτηριστικά | Silent click |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 11.5 cm x 6.93 cm x 3.82 cm |
| Βάρος | 66.7 g |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | Έως 12 μήνες |
| Συμπεριλαμβανόμενα Αξεσουάρ | 1 μπαταρία AA |
| Διαθέσιμες Θύρες | 1 x USB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: