Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό και συμμετρικό σχεδιασμό κατάλληλο για χρήση και με τα δύο χέρια. Με τεχνολογία οπτικού αισθητήρα και ανάλυση 1200 DPI, προσφέρει ακριβή κίνηση και άνετη χρήση. Είναι εξοπλισμένο με τρία κουμπιά και ροδέλα κύλισης, ενώ η λειτουργία silent click εξασφαλίζει αθόρυβη χρήση. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF ασύρματης τεχνολογίας με εμβέλεια έως 10 μέτρα, τροφοδοτείται από μία μπαταρία τύπου AA και είναι συμβατό με Windows 10, Windows 11, macOS και ChromeOS.
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wireless |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση αισθητήρα | 1200 DPI |
| Τύπος ροδέλας | Wheel |
| Πλήκτρα | 3 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Silent click | Ναι |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 18 μήνες |
| Συμβατά λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, macOS, ChromeOS |
| Απαιτήσεις συστήματος | Διαθέσιμη θύρα USB-A |
| Πλάτος | 40.3 mm |
| Βάθος | 109.5 mm |
| Ύψος | 70.8 mm |
| Βάρος | 90.5 g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Βάρος συσκευασίας | 175 g |
| Πλάτος συσκευασίας | 46 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 125 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 106 mm |
| Τύπος σύνδεσης | USB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: