Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό κατάλληλο για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες χρήστες, προσφέροντας άνεση και ευκολία στη χρήση. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω Bluetooth 5.0 και 2.4 GHz με μέγιστη απόσταση λειτουργίας έως 10 μέτρα. Διαθέτει 5 κουμπιά, ανάλυση αισθητήρα 4000 dpi και τεχνολογία Multi-Surface Sensor για χρήση σε διάφορες επιφάνειες. Το ποντίκι είναι κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο πλαστικό και έχει βάρος περίπου 78 γραμμάρια, ενώ περιλαμβάνει μπαταρία τύπου AA με διάρκεια λειτουργίας έως 2 χρόνια.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Εργονομικός Σχεδιασμός | Ναι |
| Κατάλληλο για | Δεξιόχειρες και αριστερόχειρες |
| Χρώμα | Jet black |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | Bluetooth 5.0, 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | Έως 10 m |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Μπαταρία AA, R.E.D. RTF κάρτα |
| Πλάτος | 7.416 cm |
| Βάθος | 11.541 cm |
| Ύψος | 4.029 cm |
| Βάρος | 78.2 g |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 4000 dpi |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διάρκεια Λειτουργίας Μπαταρίας | Έως 2 χρόνια |
| Περιφερειακό Λογισμικό | HP Accessory Center |
| Λειτουργικά Συστήματα | Apple MacOS, Windows 10, Windows 11 |
| Περιφερειακή Διασύνδεση | 1 x USB |
| Περιβαλλοντική Σύνθεση | 77% ανακυκλωμένο πλαστικό, 85% ανακυκλωμένο χαρτί στη συσκευασία |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: