Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι προσφέρει άνετη και ευέλικτη χρήση με τεχνολογία Bluetooth 5.2, επιτρέποντας σύνδεση χωρίς καλώδιο. Διαθέτει οπτικό αισθητήρα με καλή ακρίβεια, κατάλληλο για καθημερινή χρήση. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και βάρος 105 γραμμάρια, καθιστώντας το εργονομικό και εύκολο στη μεταφορά. Είναι σχεδιασμένο για λειτουργία με λειτουργικά συστήματα Android, Chrome OS και Mac OS.
| Τύπος | Mouse |
| Τεχνολογία ασύρματης σύνδεσης | Wireless |
| Λειτουργικά συστήματα | Android; Chrome OS; Mac OS |
| Βάρος | 105 g |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Έκδοση Bluetooth | 5.2 |
| Μήκος καλωδίου | 0.118 m |
| Αισθητήρας | Optical |
| Τύπος ποντικιού | Standard |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Trackball | Όχι |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 90.5 x 133 x 55 mm |
| Μειωμένη κατανάλωση ενέργειας | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθεσία κατασκευής | England |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: